De bladzijde wordt omgeslagen.
Het volgende hoofdstuk komt in beeld…
Psst… lees op jouw manier.
Lettertypen en thema’s vind je bij Weergave. Je ogen mogen meebeslissen.
Het volgende hoofdstuk komt in beeld…
56 assets met tag Sports. Sectormarktkapitalisatie $405.75M +0.71% · 24u-volume $120.47M.
Veeg over de tabel voor meer marktgegevens
| #▲ | Naam | Prijs⇅ | 1h %⇅ | 24h %⇅ | 7d %⇅ | Marktkapitalisatie⇅ | Volume (24h)⇅ | Circulerend aanbod⇅ | Laatste 7 dagen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 158 | $0.0159 | -0.19% | +2.85% | -6.68% | $168.04M | $13.58M 8.08% van de marktkapitalisatie | 10.56B CHZ | ||
| 348 | $0.0364 | -2.60% | +8.90% | +12.50% | $61.22M | $13.59M 22.20% van de marktkapitalisatie | 1.69B FLOW | ||
| 848 | $2.83 | -0.12% | -0.04% | +0.27% | $13.75M | $2.46M 17.87% van de marktkapitalisatie | 4.86M OG | — | |
| 938 | $0.003557 | +0.22% | -5.13% | -17.01% | $10.79M | $567.06K 5.25% van de marktkapitalisatie | 3.03B FIGHT | — | |
| 944 | $0.002378 | 0.00% | 0.00% | -0.45% | $1.95M | $133.29 0.01% van de marktkapitalisatie | 821.19M ASTO | — | |
| 1010 | $1.03 | -0.17% | -0.38% | -0.81% | $9.37M | $2.62M 27.92% van de marktkapitalisatie | 9.07M ATM | — | |
| 1072 | $0.002372 | 0.00% | 0.00% | -0.24% | $1.08M | $159.95 0.01% van de marktkapitalisatie | 455.49M GUILD | — | |
| 1078 | $0.2840 | -0.14% | +0.50% | +0.80% | $8.14M | $1.99M 24.46% van de marktkapitalisatie | 28.65M BAR | — | |
| 1083 | $0.4582 | +0.14% | +0.91% | -0.88% | $7.94M | $1.79M 22.50% van de marktkapitalisatie | 17.34M PSG | — | |
| 1087 | $0.8659 | -0.06% | -0.44% | +0.04% | $7.83M | $2.38M 30.37% van de marktkapitalisatie | 9.05M ASR | — | |
| 1118 | $0.8130 | -0.02% | +0.39% | -1.15% | $7.21M | $1.6M 22.16% van de marktkapitalisatie | 8.87M GAL | — | |
| 1174 | $1.60 | +0.32% | +1.87% | -8.64% | $6.17M | $3.91K 0.06% van de marktkapitalisatie | 3.86M VATRENI | — | |
| 1175 | $0.4699 | +0.97% | +1.47% | +2.53% | $6.1M | $1.2M 19.73% van de marktkapitalisatie | 12.99M PORTO | — | |
| 1233 | $0.3311 | -0.49% | +1.37% | +0.57% | $5.44M | $1.8M 33.10% van de marktkapitalisatie | 16.44M JUV | — | |
| 1247 | $0.4046 | -0.31% | -2.53% | +4.68% | $5.33M | $2.16M 40.45% van de marktkapitalisatie | 13.18M LAZIO | — | |
| 1282 | $0.3505 | -0.01% | -0.18% | -0.92% | $4.93M | $840.33K 17.06% van de marktkapitalisatie | 14.05M CITY | — | |
| 1370 | $0.2841 | -0.12% | -0.17% | -0.04% | $4.08M | $1.17M 28.74% van de marktkapitalisatie | 14.37M ACM | — | |
| 1395 | $0.1505 | -0.23% | -1.73% | -2.91% | $3.76M | $193.86K 5.16% van de marktkapitalisatie | 24.98M AFC | — | |
| 1418 | $0.0199 | -0.09% | -5.34% | +0.56% | $3.54M | $312.5K 8.82% van de marktkapitalisatie | 178M FUN | — | |
| 1435 | $16.23 | -1.55% | -5.83% | -17.07% | $3.39M | $19.33K 0.57% van de marktkapitalisatie | 209,120 CST | — | |
| 1540 | $0.2057 | -0.37% | +0.62% | +1.54% | $2.66M | $173.09K 6.51% van de marktkapitalisatie | 12.92M INTER | — | |
| 1542 | $0.006713 | -0.17% | +0.15% | +0.13% | $2.65M | $44.68K 1.68% van de marktkapitalisatie | 395.27M XFC | — | |
| 1567 | $0.007056 | +0.24% | +2.05% | -14.66% | $2.49M | $815.71K 32.72% van de marktkapitalisatie | 353.33M OFC | — | |
| 1671 | $0.0137 | -0.04% | -0.36% | +1.75% | $41.46K | $54.41K 131.25% van de marktkapitalisatie | 3.02M LUFC | — | |
| 1707 | $0.003309 | 0.00% | 0.00% | 0.00% | $1.8M | $0.00 | 543.75M GOAL | — | |
| 1741 | $0.1896 | -0.28% | +0.12% | -1.13% | $1.65M | $89.31K 5.40% van de marktkapitalisatie | 8.72M TRA | — | |
| 1761 | $0.00003900 | +0.35% | +1.20% | -5.42% | $14.6K | $13.03 0.09% van de marktkapitalisatie | 375.19M SHI | — | |
| 1866 | $0.2046 | +0.17% | -1.02% | -1.99% | $1.28M | $146.77K 11.51% van de marktkapitalisatie | 6.23M NAP | — | |
| 1867 | $0.0677 | -0.49% | +1.02% | -4.72% | $1.27M | $367.06K 28.83% van de marktkapitalisatie | 18.8M ARG | — | |
| 1881 | $0.0001476 | -0.33% | -5.11% | -49.76% | $1.25M | $21.36K 1.71% van de marktkapitalisatie | 8.46B SWEAT | — | |
| 2003 | $0.0707 | -0.92% | -1.25% | -11.78% | $968.38K | $130.45K 13.47% van de marktkapitalisatie | 13.69M POR | — | |
| 2182 | $0.0467 | -0.00% | -1.01% | -3.74% | $667.88K | $12.87K 1.93% van de marktkapitalisatie | 14.31M SPURS | — | |
| 2205 | $0.2920 | -0.02% | +0.29% | +0.77% | $636.58K | $108.56K 17.05% van de marktkapitalisatie | 2.18M FB | — | |
| 2416 | $0.0513 | +0.92% | +1.93% | +2.68% | $422.65K | $209.45K 49.56% van de marktkapitalisatie | 8.24M EFC | — | |
| 2448 | $0.0192 | -0.15% | +1.25% | -7.58% | $398.63K | $93.82K 23.54% van de marktkapitalisatie | 20.79M MENGO | — | |
| 2540 | $0.1147 | +2.27% | +4.44% | +3.11% | $328.08K | $1.14M 347.88% van de marktkapitalisatie | 2.86M SAUBER | — | |
| 2620 | $0.0906 | -2.40% | -4.71% | -10.38% | $276.89K | $37.12K 13.41% van de marktkapitalisatie | 3.06M SAM | — | |
| 2652 | $0.0912 | +0.22% | +1.75% | +0.05% | $252.59K | $25.97K 10.28% van de marktkapitalisatie | 2.77M AM | — | |
| 2703 | $0.0009292 | -0.09% | +5.13% | -20.08% | $229.97K | $8.51M 3701.90% van de marktkapitalisatie | 247.5M CUDIS | — | |
| 2777 | $0.0789 | 0.00% | 0.00% | +4.21% | $191.59K | $0.00 | 2.43M UFC | — | |
| 2900 | $0.0615 | 0.00% | 0.00% | -3.65% | $148.24K | $0.00 | 2.41M PFL | — | |
| 3110 | $0.0573 | 0.00% | 0.00% | -4.68% | $96.05K | $0.00 | 1.68M IBFK | — | |
| 3128 | $0.0109 | +0.21% | +0.65% | -10.18% | $92.54K | $55.36K 59.83% van de marktkapitalisatie | 8.49M SCCP | — | |
| 3182 | $0.0121 | +0.02% | -26.45% | -33.78% | $81.39K | $61.73 0.08% van de marktkapitalisatie | 6.73M GALO | — | |
| 3247 | $0.009580 | 0.00% | 0.00% | -2.07% | $65.32K | $0.00 | 6.82M SPFC | — | |
| 3391 | $0.0162 | 0.00% | 0.00% | -0.05% | $42.92K | $0.00 | 2.65M TH | — | |
| 3476 | $0.0109 | 0.00% | 0.00% | +4.43% | $33.52K | $0.00 | 3.08M ALL | — | |
| 3804 | $0.000001856 | 0.00% | -81.42% | -81.43% | $8.54K | $0.00 | 4.6B FITFI | — | |
| 4179 | $0.0608 | +0.43% | -4.68% | -24.15% | $0.00 | $306.93K | 0 SFA | — | |
| 4218 | $0.0550 | +1.95% | -5.36% | -20.40% | $0.00 | $203.07K | 0 SAFA | — | |
| 4235 | $0.0557 | +0.29% | -2.78% | -17.62% | $0.00 | $169.83K | 0 BELG | — | |
| 4393 | $0.1032 | -1.02% | -3.21% | -11.62% | $0.00 | $47.5K | 0 SPAIN | — | |
| 4487 | $0.003945 | +0.39% | -20.34% | -21.60% | $0.00 | $26.59K | 0 MF | — | |
| 4509 | $0.2984 | +0.00% | +3.89% | -5.92% | $0.00 | $24.52K | 0 PITCH | — | |
| 4656 | $0.0001981 | +1.01% | -3.14% | -11.31% | $0.00 | $10.23K | 0 ATWO | — | |
| 4805 | $0.00009848 | +0.09% | -0.01% | -1.12% | $0.00 | $2.75K | 0 STEMX | — |