De bladzijde wordt omgeslagen.
Het volgende hoofdstuk komt in beeld…
Psst… lees op jouw manier.
Lettertypen en thema’s vind je bij Weergave. Je ogen mogen meebeslissen.
Het volgende hoofdstuk komt in beeld…
49 assets met tag Fan Token. Sectormarktkapitalisatie $162.37M +3.97% · 24u-volume $94.71M.
Veeg over de tabel voor meer marktgegevens
| #▼ | Naam | Prijs⇅ | 1h %⇅ | 24h %⇅ | 7d %⇅ | Marktkapitalisatie⇅ | Volume (24h)⇅ | Circulerend aanbod⇅ | Laatste 7 dagen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4416 | $0.1006 | -0.16% | -3.22% | -12.52% | $0.00 | $46.47K | 0 SPAIN | — | |
| 4261 | $0.0571 | -0.74% | -0.61% | -14.63% | $0.00 | $154.51K | 0 BELG | — | |
| 4251 | $0.0598 | +0.00% | -4.62% | -23.14% | $0.00 | $161.84K | 0 SFA | — | |
| 4248 | $0.0554 | +0.78% | -3.62% | -19.23% | $0.00 | $165.9K | 0 SAFA | — | |
| 3823 | $0.0002650 | -0.45% | -27.80% | -74.32% | $7.62K | $3.85M 50548.05% van de marktkapitalisatie | 28.77M BFT | — | |
| 3476 | $0.0109 | 0.00% | 0.00% | +4.43% | $33.52K | $0.00 | 3.08M ALL | — | |
| 3391 | $0.0162 | 0.00% | 0.00% | -0.05% | $42.92K | $0.00 | 2.65M TH | — | |
| 3247 | $0.009580 | 0.00% | 0.00% | -2.07% | $65.32K | $0.00 | 6.82M SPFC | — | |
| 3247 | $0.0286 | -0.00% | -4.74% | -4.38% | $66.89K | $141.18 0.21% van de marktkapitalisatie | 2.34M ALA | — | |
| 3213 | $0.0116 | -14.98% | -14.83% | +5.09% | $72.14K | $402.85 0.56% van de marktkapitalisatie | 6.24M VASCO | — | |
| 3145 | $0.0106 | -1.21% | -2.77% | -10.85% | $90.05K | $56.33K 62.55% van de marktkapitalisatie | 8.49M SCCP | — | |
| 3135 | $0.0137 | -20.62% | -14.15% | -36.29% | $91.93K | $2.02K 2.20% van de marktkapitalisatie | 6.73M GALO | — | |
| 3110 | $0.0573 | 0.00% | 0.00% | -4.68% | $96.05K | $0.00 | 1.68M IBFK | — | |
| 2900 | $0.0615 | 0.00% | 0.00% | -3.65% | $148.24K | $0.00 | 2.41M PFL | — | |
| 2777 | $0.0789 | 0.00% | 0.00% | +4.21% | $191.59K | $0.00 | 2.43M UFC | — | |
| 2663 | $0.0904 | -0.22% | -0.62% | -1.25% | $250.46K | $63.7K 25.43% van de marktkapitalisatie | 2.77M AM | — | |
| 2623 | $0.0906 | -1.97% | -3.75% | -10.03% | $276.93K | $70.81K 25.57% van de marktkapitalisatie | 3.06M SAM | — | |
| 2554 | $0.1123 | +0.20% | +1.28% | +0.50% | $321.44K | $1.56M 484.71% van de marktkapitalisatie | 2.86M SAUBER | — | |
| 2522 | $0.0468 | +0.44% | -0.95% | -2.47% | $340.06K | $17.3K 5.09% van de marktkapitalisatie | 7.26M VCF | — | |
| 2465 | $0.0835 | +0.00% | -1.89% | -4.53% | $386K | $55.85K 14.47% van de marktkapitalisatie | 4.62M GOZ | — | |
| 2463 | $0.0186 | -0.01% | -1.45% | -11.08% | $387.1K | $79.83K 20.62% van de marktkapitalisatie | 20.79M MENGO | — | |
| 2432 | $0.0504 | +0.04% | +0.15% | +2.04% | $415.02K | $338.53K 81.57% van de marktkapitalisatie | 8.24M EFC | — | |
| 2342 | $0.0600 | +0.00% | -0.43% | -0.70% | $489K | $36.65K 7.49% van de marktkapitalisatie | 8.15M AVL | — | |
| 2214 | $0.00001016 | +0.67% | +1.27% | -6.25% | $620.12K | $630.97 0.10% van de marktkapitalisatie | 61.02B GMRX | — | |
| 2205 | $0.2912 | +0.05% | +0.12% | -0.14% | $634.8K | $123.4K 19.44% van de marktkapitalisatie | 2.18M FB | — | |
| 2178 | $0.0472 | +0.01% | +0.23% | -2.53% | $675.55K | $14.22K 2.10% van de marktkapitalisatie | 14.31M SPURS | — | |
| 2079 | $0.0612 | -1.69% | -8.69% | +2.48% | $838.39K | $33.6K 4.01% van de marktkapitalisatie | 13.7M ITA | — | |
| 2003 | $0.0706 | -0.14% | -0.40% | -6.22% | $966.19K | $101.49K 10.50% van de marktkapitalisatie | 13.69M POR | — | |
| 1876 | $0.2033 | +0.09% | -0.83% | -1.77% | $1.27M | $160.85K 12.69% van de marktkapitalisatie | 6.23M NAP | — | |
| 1872 | $0.0678 | +0.75% | +0.18% | -2.56% | $1.27M | $280.09K 21.97% van de marktkapitalisatie | 18.8M ARG | — | |
| 1745 | $0.1887 | +0.21% | -1.22% | -0.97% | $1.65M | $66.58K 4.04% van de marktkapitalisatie | 8.72M TRA | — | |
| 1665 | $0.0135 | -1.50% | -1.57% | -3.11% | $40.78K | $55.18K 135.32% van de marktkapitalisatie | 3.02M LUFC | — | |
| 1535 | $0.2048 | +0.16% | -0.05% | +1.32% | $2.65M | $126.24K 4.77% van de marktkapitalisatie | 12.92M INTER | — | |
| 1396 | $0.1504 | +0.09% | -0.87% | -3.77% | $3.76M | $263.2K 7.00% van de marktkapitalisatie | 24.98M AFC | — | |
| 1362 | $0.2812 | +0.72% | -1.22% | -0.92% | $4.04M | $1.35M 33.43% van de marktkapitalisatie | 14.37M ACM | — | |
| 1270 | $0.3489 | +0.23% | -1.14% | -1.38% | $4.9M | $1.33M 27.21% van de marktkapitalisatie | 14.05M CITY | — | |
| 1234 | $0.3248 | +0.46% | -2.44% | -0.74% | $5.34M | $2.04M 38.21% van de marktkapitalisatie | 16.44M JUV | — | |
| 1223 | $0.4208 | +3.65% | +2.38% | +8.94% | $5.55M | $6.5M 117.17% van de marktkapitalisatie | 13.18M LAZIO | — | |
| 1183 | $0.4561 | +0.00% | -2.55% | -0.32% | $5.92M | $1.95M 32.90% van de marktkapitalisatie | 12.99M PORTO | — | |
| 1182 | $1.54 | +0.62% | -1.83% | -10.66% | $5.96M | $2.34K 0.04% van de marktkapitalisatie | 3.86M VATRENI | — | |
| 1115 | $0.8056 | -0.22% | -0.79% | -2.53% | $7.15M | $1.73M 24.22% van de marktkapitalisatie | 8.87M GAL | — | |
| 1094 | $0.3593 | +1.78% | -2.23% | -0.76% | $7.67M | $3.23M 42.10% van de marktkapitalisatie | 21.34M ALPINE | — | |
| 1093 | $0.8508 | +0.36% | -2.53% | -2.01% | $7.7M | $2.32M 30.11% van de marktkapitalisatie | 9.05M ASR | — | |
| 1083 | $0.4533 | +0.39% | -0.86% | -1.64% | $7.86M | $2.25M 28.64% van de marktkapitalisatie | 17.34M PSG | — | |
| 1078 | $0.4985 | +0.60% | -3.31% | -4.31% | $8.02M | $2.09M 26.09% van de marktkapitalisatie | 16.09M SANTOS | — | |
| 1077 | $0.2804 | +0.21% | -1.23% | -0.84% | $8.03M | $2.54M 31.58% van de marktkapitalisatie | 28.65M BAR | — | |
| 1068 | $0.002372 | 0.00% | 0.00% | -0.24% | $1.08M | $159.95 0.01% van de marktkapitalisatie | 455.49M GUILD | — | |
| 1003 | $1.03 | +0.41% | -0.51% | -0.72% | $9.36M | $3.53M 37.71% van de marktkapitalisatie | 9.07M ATM | — | |
| 849 | $2.77 | +0.35% | -1.81% | -3.09% | $13.45M | $2.42M 18.00% van de marktkapitalisatie | 4.86M OG | — |