De bladzijde wordt omgeslagen.
Het volgende hoofdstuk komt in beeld…
Psst… lees op jouw manier.
Lettertypen en thema’s vind je bij Weergave. Je ogen mogen meebeslissen.
Het volgende hoofdstuk komt in beeld…
49 assets met tag Fan Token. Sectormarktkapitalisatie $162.37M +3.97% · 24u-volume $94.71M.
Veeg over de tabel voor meer marktgegevens
| #▲ | Naam | Prijs⇅ | 1h %⇅ | 24h %⇅ | 7d %⇅ | Marktkapitalisatie⇅ | Volume (24h)⇅ | Circulerend aanbod⇅ | Laatste 7 dagen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 850 | $2.73 | -1.10% | -2.91% | -3.74% | $13.29M | $2.21M 16.66% van de marktkapitalisatie | 4.86M OG | — | |
| 1000 | $1.03 | -0.30% | -0.55% | -1.08% | $9.33M | $3.72M 39.86% van de marktkapitalisatie | 9.07M ATM | — | |
| 1068 | $0.002372 | 0.00% | 0.00% | -0.24% | $1.08M | $159.95 0.01% van de marktkapitalisatie | 455.49M GUILD | — | |
| 1076 | $0.2784 | -0.44% | -1.79% | -1.48% | $7.98M | $2.64M 33.14% van de marktkapitalisatie | 28.65M BAR | — | |
| 1083 | $0.4909 | -1.54% | -3.94% | -6.18% | $7.9M | $2M 25.36% van de marktkapitalisatie | 16.09M SANTOS | — | |
| 1086 | $0.4505 | -0.43% | -1.58% | -2.20% | $7.81M | $2.29M 29.36% van de marktkapitalisatie | 17.34M PSG | — | |
| 1092 | $0.8475 | -0.63% | -2.13% | -2.38% | $7.67M | $2.28M 29.79% van de marktkapitalisatie | 9.05M ASR | — | |
| 1094 | $0.3577 | -0.32% | -1.60% | -1.71% | $7.63M | $3.38M 44.27% van de marktkapitalisatie | 21.34M ALPINE | — | |
| 1115 | $0.8050 | -0.04% | -0.75% | -2.89% | $7.14M | $1.73M 24.25% van de marktkapitalisatie | 8.87M GAL | — | |
| 1178 | $0.4575 | -0.56% | -1.17% | +0.16% | $5.94M | $2.1M 35.33% van de marktkapitalisatie | 12.99M PORTO | — | |
| 1185 | $1.53 | -0.71% | -2.23% | -11.36% | $5.89M | $3.06K 0.05% van de marktkapitalisatie | 3.86M VATRENI | — | |
| 1226 | $0.4061 | -2.52% | -1.14% | +5.05% | $5.35M | $7.74M 144.61% van de marktkapitalisatie | 13.18M LAZIO | — | |
| 1228 | $0.3243 | -0.52% | -1.35% | -0.89% | $5.33M | $2.06M 38.57% van de marktkapitalisatie | 16.44M JUV | — | |
| 1271 | $0.3482 | -0.08% | -0.48% | -1.72% | $4.89M | $1.46M 29.85% van de marktkapitalisatie | 14.05M CITY | — | |
| 1361 | $0.2797 | -0.75% | -1.67% | -1.95% | $4.02M | $1.36M 33.77% van de marktkapitalisatie | 14.37M ACM | — | |
| 1391 | $0.1500 | -0.09% | -0.76% | -4.06% | $3.75M | $246.54K 6.58% van de marktkapitalisatie | 24.98M AFC | — | |
| 1537 | $0.2044 | -0.36% | -0.24% | +0.43% | $2.64M | $126.22K 4.78% van de marktkapitalisatie | 12.92M INTER | — | |
| 1671 | $0.0135 | +0.31% | -1.83% | -2.93% | $40.73K | $54.99K 135.02% van de marktkapitalisatie | 3.02M LUFC | — | |
| 1746 | $0.1889 | -0.07% | -0.87% | -0.75% | $1.65M | $67.71K 4.11% van de marktkapitalisatie | 8.72M TRA | — | |
| 1872 | $0.0674 | -0.27% | -0.00% | -3.23% | $1.27M | $269.18K 21.24% van de marktkapitalisatie | 18.8M ARG | — | |
| 1874 | $0.2031 | -0.10% | -0.73% | -2.18% | $1.27M | $164.82K 13.02% van de marktkapitalisatie | 6.23M NAP | — | |
| 1999 | $0.0705 | +0.21% | -0.56% | -6.24% | $965.29K | $103.23K 10.69% van de marktkapitalisatie | 13.69M POR | — | |
| 2052 | $0.0640 | +0.22% | -9.33% | +5.42% | $877.05K | $39.08K 4.46% van de marktkapitalisatie | 13.7M ITA | — | |
| 2182 | $0.0468 | -0.85% | +0.18% | -3.00% | $669.88K | $12.08K 1.80% van de marktkapitalisatie | 14.31M SPURS | — | |
| 2209 | $0.2904 | -0.07% | +0.38% | -0.43% | $633.1K | $123.33K 19.48% van de marktkapitalisatie | 2.18M FB | — | |
| 2217 | $0.00001017 | +0.07% | +0.58% | -5.66% | $620.57K | $567.85 0.09% van de marktkapitalisatie | 61.02B GMRX | — | |
| 2345 | $0.0598 | -0.41% | -1.04% | -1.11% | $487.04K | $37.71K 7.74% van de marktkapitalisatie | 8.15M AVL | — | |
| 2430 | $0.0506 | +0.01% | +0.11% | +1.80% | $417.36K | $318.71K 76.36% van de marktkapitalisatie | 8.24M EFC | — | |
| 2450 | $0.0188 | -0.31% | -1.91% | -10.03% | $391.88K | $78.5K 20.03% van de marktkapitalisatie | 20.79M MENGO | — | |
| 2466 | $0.0831 | -0.32% | -2.19% | -5.29% | $383.88K | $55.38K 14.43% van de marktkapitalisatie | 4.62M GOZ | — | |
| 2527 | $0.0466 | -0.51% | -1.32% | -2.97% | $338.37K | $13.12K 3.88% van de marktkapitalisatie | 7.26M VCF | — | |
| 2557 | $0.1116 | -0.09% | -0.04% | +0.19% | $319.37K | $1.54M 481.79% van de marktkapitalisatie | 2.86M SAUBER | — | |
| 2625 | $0.0899 | +0.83% | -5.56% | -10.51% | $274.89K | $70.47K 25.64% van de marktkapitalisatie | 3.06M SAM | — | |
| 2662 | $0.0899 | -0.52% | -0.25% | -1.76% | $249.18K | $68.32K 27.42% van de marktkapitalisatie | 2.77M AM | — | |
| 2777 | $0.0789 | 0.00% | 0.00% | +4.21% | $191.59K | $0.00 | 2.43M UFC | — | |
| 2900 | $0.0615 | 0.00% | 0.00% | -3.65% | $148.24K | $0.00 | 2.41M PFL | — | |
| 3110 | $0.0573 | 0.00% | 0.00% | -4.68% | $96.05K | $0.00 | 1.68M IBFK | — | |
| 3122 | $0.0140 | -12.25% | -11.82% | -34.56% | $94.42K | $2.08K 2.20% van de marktkapitalisatie | 6.73M GALO | — | |
| 3144 | $0.0107 | -0.64% | -1.48% | -10.00% | $91.07K | $55.35K 60.78% van de marktkapitalisatie | 8.49M SCCP | — | |
| 3214 | $0.0116 | -0.01% | -14.80% | +4.97% | $72.14K | $402.86 0.56% van de marktkapitalisatie | 6.24M VASCO | — | |
| 3246 | $0.0286 | +0.00% | -4.73% | +4.98% | $66.89K | $141.18 0.21% van de marktkapitalisatie | 2.34M ALA | — | |
| 3247 | $0.009580 | 0.00% | 0.00% | -2.07% | $65.32K | $0.00 | 6.82M SPFC | — | |
| 3391 | $0.0162 | 0.00% | 0.00% | -0.05% | $42.92K | $0.00 | 2.65M TH | — | |
| 3476 | $0.0109 | 0.00% | 0.00% | +4.43% | $33.52K | $0.00 | 3.08M ALL | — | |
| 3832 | $0.0002389 | +10.30% | -32.42% | -76.62% | $6.87K | $3.85M 56065.19% van de marktkapitalisatie | 28.77M BFT | — | |
| 4253 | $0.0553 | -0.04% | -2.71% | -15.12% | $0.00 | $164.22K | 0 SAFA | — | |
| 4258 | $0.0583 | +2.45% | +2.28% | -11.17% | $0.00 | $160.09K | 0 BELG | — | |
| 4260 | $0.0592 | -0.59% | -6.22% | -22.86% | $0.00 | $159.64K | 0 SFA | — | |
| 4408 | $0.1002 | +1.05% | -3.56% | -12.61% | $0.00 | $48.39K | 0 SPAIN | — |