De bladzijde wordt omgeslagen.
Het volgende hoofdstuk komt in beeld…
Psst… lees op jouw manier.
Lettertypen en thema’s vind je bij Weergave. Je ogen mogen meebeslissen.
Het volgende hoofdstuk komt in beeld…
399 assets met tag binance alpha.
Veeg over de tabel voor meer marktgegevens
| #▲ | Naam | Prijs⇅ | 1h %⇅ | 24h %⇅ | 7d %⇅ | Marktkapitalisatie⇅ | Volume (24h)⇅ | Circulerend aanbod⇅ | Laatste 7 dagen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1029 | $0.2061 | +0.34% | -4.29% | +1.83% | $8.87M | $1.8M 20.26% van de marktkapitalisatie | 43.06M LIGHT | — | |
| 1030 | $179.10 | -0.12% | -1.88% | -3.52% | $8.85M | $2.88M 32.55% van de marktkapitalisatie | 49,412 COINON | — | |
| 1032 | $0.0230 | -0.26% | -0.39% | -0.02% | $8.8M | $277.77K 3.16% van de marktkapitalisatie | 382.07M BTX | — | |
| 1037 | $0.0612 | +0.26% | -5.08% | -3.91% | $8.76M | $2.27M 25.97% van de marktkapitalisatie | 143.16M QUID | — | |
| 1039 | $0.1215 | +0.46% | -1.98% | +1.72% | $8.74M | $1.35M 15.47% van de marktkapitalisatie | 71.96M SD | — | |
| 1041 | $543.68 | +0.06% | +1.10% | +2.94% | $8.62M | $3.26M 37.79% van de marktkapitalisatie | 15,859 MSFTON | — | |
| 1053 | $0.0621 | +0.28% | -4.57% | +2.39% | $8.35M | $1.12M 13.46% van de marktkapitalisatie | 134.5M ESIM | — | |
| 1056 | $0.002103 | -0.36% | -4.46% | -9.37% | $8.31M | $1.01M 12.12% van de marktkapitalisatie | 3.95B TOKEN | — | |
| 1057 | $0.001382 | +0.57% | -1.75% | -9.65% | $8.3M | $1.2M 14.43% van de marktkapitalisatie | 6.01B TAC | — | |
| 1070 | $0.008164 | +0.47% | -4.71% | -13.77% | $8.16M | $462.8K 5.67% van de marktkapitalisatie | 999.19M AVA | — | |
| 1079 | $0.0008380 | -1.23% | +4.49% | +12.82% | $7.99M | $535.58K 6.70% van de marktkapitalisatie | 9.54B FUEL | — | |
| 1083 | $0.004416 | +0.30% | +12.05% | +6.71% | $7.88M | $1.92M 24.39% van de marktkapitalisatie | 1.78B ACN | — | |
| 1091 | $0.007673 | -0.54% | -5.73% | -8.86% | $7.67M | $4.4M 57.37% van de marktkapitalisatie | 999.98M SWARMS | — | |
| 1092 | $0.007660 | -0.06% | -3.33% | -4.66% | $7.66M | $4.77M 62.24% van de marktkapitalisatie | 999.99M VINE | — | |
| 1095 | $0.0380 | +0.74% | +0.08% | +61.42% | $7.61M | $422.67K 5.56% van de marktkapitalisatie | 200M BAY | — | |
| 1097 | $0.0195 | +0.25% | -5.07% | -5.81% | $7.57M | $1.65M 21.76% van de marktkapitalisatie | 387.78M KOMA | — | |
| 1100 | $67.07 | -0.04% | -0.84% | -3.68% | $7.5M | $101.23 0.00% van de marktkapitalisatie | 111,801 EEMON | — | |
| 1104 | $0.008018 | +1.21% | -7.64% | -26.26% | $7.35M | $1.56M 21.24% van de marktkapitalisatie | 916.06M BREW | — | |
| 1125 | $23.79 | -0.88% | -2.88% | -10.24% | $6.98M | $1.9M 27.21% van de marktkapitalisatie | 293,205 BMNRON | — | |
| 1126 | $259.72 | +0.08% | -1.14% | +2.31% | $6.96M | $2.03M 29.20% van de marktkapitalisatie | 26,805 AMZNON | — | |
| 1135 | $0.0136 | -0.71% | -5.12% | -5.33% | $6.79M | $111.25K 1.64% van de marktkapitalisatie | 499.97M WILD | — | |
| 1138 | $0.0008293 | -0.62% | -4.98% | -21.23% | $6.77M | $747.03K 11.04% van de marktkapitalisatie | 8.16B PTB | — | |
| 1153 | $0.0347 | +0.67% | -1.49% | -8.94% | $6.46M | $785.08K 12.15% van de marktkapitalisatie | 186.26M STAR | — | |
| 1155 | $451.72 | -0.18% | -1.77% | -7.92% | $6.38M | $2.43M 38.03% van de marktkapitalisatie | 14,127 TSMON | — | |
| 1162 | $0.0104 | -0.50% | -6.88% | +1.08% | $6.31M | $5.03M 79.70% van de marktkapitalisatie | 603.72M BLUE | — | |
| 1171 | $0.006152 | -0.43% | -27.82% | -50.24% | $6.07M | $2.62M 43.21% van de marktkapitalisatie | 987.22M GSTOCK | — | |
| 1174 | $0.0006065 | +0.00% | -4.56% | -5.32% | $6.07M | $46.68 0.00% van de marktkapitalisatie | 10B GEAR | — | |
| 1180 | $751.91 | +0.45% | +3.99% | +0.83% | $6.03M | $4.42M 73.30% van de marktkapitalisatie | 8,025 METAON | — | |
| 1186 | $0.005919 | +0.68% | -4.00% | -10.94% | $5.92M | $3.3M 55.67% van de marktkapitalisatie | 1B BROCCOLI | — | |
| 1196 | $0.002812 | -0.14% | +1.94% | -1.14% | $5.76M | $291.48K 5.06% van de marktkapitalisatie | 2.05B SPA | — | |
| 1199 | $0.0005101 | +4.55% | -8.21% | +18.06% | $5.61M | $9.64M 171.78% van de marktkapitalisatie | 11B ELIZAOS | — | |
| 1209 | $0.0005523 | -1.63% | -4.61% | -4.96% | $5.62M | $43.56K 0.78% van de marktkapitalisatie | 10.18B BGSC | — | |
| 1213 | $0.006933 | -0.29% | -2.49% | -2.89% | $5.55M | $1.69M 30.47% van de marktkapitalisatie | 800.71M OL | — | |
| 1217 | $79.89 | -0.02% | -2.21% | -3.92% | $5.54M | $1.71M 30.96% van de marktkapitalisatie | 69,314 TQQQON | — | |
| 1234 | $0.0260 | -0.07% | +1.98% | +21.57% | $5.33M | $529.34K 9.94% van de marktkapitalisatie | 204.83M GAIB | — | |
| 1241 | $0.001992 | +0.37% | +0.32% | +0.84% | $5.28M | $39.21K 0.74% van de marktkapitalisatie | 2.65B CESS | — | |
| 1243 | $0.3421 | -0.03% | -5.44% | -1.82% | $5.26M | $138K 2.63% van de marktkapitalisatie | 15.37M ANON | — | |
| 1247 | $0.0123 | -1.02% | +0.27% | +15.15% | $5.24M | $2.28M 43.55% van de marktkapitalisatie | 426.48M ASP | — | |
| 1254 | $1,186 | +0.70% | +0.93% | +2.36% | $5.12M | $2.12M 41.32% van de marktkapitalisatie | 4,317 LLYON | — | |
| 1270 | $0.0235 | +0.00% | +0.50% | +0.29% | $4.94M | $280.67K 5.68% van de marktkapitalisatie | 210M RNBW | — | |
| 1285 | $0.1146 | -1.01% | -8.32% | -13.64% | $4.77M | $262.05K 5.49% van de marktkapitalisatie | 41.63M RION | — | |
| 1287 | $0.004753 | -0.00% | -8.36% | -31.27% | $4.75M | $4.99M 104.93% van de marktkapitalisatie | 1B 4STOCK | — | |
| 1288 | $0.005626 | -0.25% | -3.74% | -9.47% | $4.73M | $1.74M 36.68% van de marktkapitalisatie | 840.88M ZKJ | — | |
| 1290 | $0.2015 | -1.02% | -16.61% | -22.60% | $4.72M | $1.12M 23.83% van de marktkapitalisatie | 23.41M UP | — | |
| 1302 | $108.58 | +0.43% | -1.31% | -4.07% | $4.6M | $1.97M 42.83% van de marktkapitalisatie | 42,362 HOODON | — | |
| 1304 | $358.75 | -0.23% | -2.38% | -1.85% | $4.6M | $3.62M 78.70% van de marktkapitalisatie | 12,811 AVGOON | — | |
| 1309 | $0.0138 | -0.08% | -0.69% | -9.12% | $4.56M | $70.04K 1.54% van de marktkapitalisatie | 330.83M NS | — | |
| 1314 | $0.0122 | -0.30% | -0.75% | -3.37% | $4.46M | $705.33K 15.81% van de marktkapitalisatie | 364.87M ROAM | — | |
| 1322 | $0.004887 | +0.34% | -0.28% | +12.64% | $4.4M | $1.2M 27.32% van de marktkapitalisatie | 900M APM | — | |
| 1326 | $0.00001297 | +0.82% | -3.39% | -20.87% | $4.38M | $200.87K 4.58% van de marktkapitalisatie | 337.89B APU | — | |
| 1327 | $138.86 | +0.47% | -3.25% | -4.15% | $4.37M | $1.91M 43.78% van de marktkapitalisatie | 31,465 ORCLON | — | |
| 1329 | $0.0170 | +0.98% | -0.74% | -38.58% | $4.35M | $1.2M 27.64% van de marktkapitalisatie | 255.64M LYN | — | |
| 1330 | $0.0249 | -0.38% | -4.12% | +24.01% | $4.34M | $201.58K 4.65% van de marktkapitalisatie | 174.09M BEE | — | |
| 1342 | $0.000000000319 | -0.53% | -1.61% | +1.38% | $4.2M | $23.91K 0.57% van de marktkapitalisatie | 13,152.02T JAGER | — | |
| 1343 | $0.0336 | -0.45% | -4.83% | -7.40% | $4.2M | $780.46K 18.59% van de marktkapitalisatie | 125M GUA | — | |
| 1346 | $0.0108 | +0.96% | -8.21% | -6.59% | $4.18M | $1.03M 24.58% van de marktkapitalisatie | 385.83M CHECK | — | |
| 1358 | $89.39 | -0.13% | +1.48% | +1.21% | $4.07M | $705.24K 17.34% van de marktkapitalisatie | 45,498 KOON | — | |
| 1381 | $0.003882 | -2.97% | -11.73% | -21.94% | $3.88M | $325.21K 8.38% van de marktkapitalisatie | 1B FLORK | — | |
| 1384 | $0.002122 | -1.31% | -5.23% | -3.34% | $3.87M | $545.01K 14.08% van de marktkapitalisatie | 1.82B RLS | — | |
| 1388 | $517.24 | -0.47% | +1.13% | +0.35% | $3.81M | $71.4K 1.87% van de marktkapitalisatie | 7,369 LMTON | — | |
| 1396 | $382.20 | +0.20% | -0.89% | +0.83% | $3.72M | $1.64M 44.06% van de marktkapitalisatie | 9,744 GLDON | — | |
| 1406 | $30.11 | +0.12% | +0.46% | +2.11% | $3.61M | $220.73 0.01% van de marktkapitalisatie | 119,905 PFEON | — | |
| 1408 | $152.24 | +0.48% | +0.46% | +4.78% | $3.58M | $820.64K 22.90% van de marktkapitalisatie | 23,540 USOON | — | |
| 1412 | $0.0103 | +0.75% | +0.30% | +3.02% | $3.57M | $106.42K 2.98% van de marktkapitalisatie | 346.46M WAI | — | |
| 1415 | $255.94 | +0.10% | -4.72% | -14.86% | $3.54M | $1.65M 46.57% van de marktkapitalisatie | 13,843 ARMON | — | |
| 1419 | $0.0196 | +0.12% | -5.32% | -2.95% | $3.49M | $294.54K 8.45% van de marktkapitalisatie | 178M FUN | — | |
| 1425 | $1,770 | +0.02% | -0.99% | -5.61% | $3.42M | $2.26M 65.93% van de marktkapitalisatie | 1,934 ASMLON | — | |
| 1429 | $0.000000008057 | -1.62% | -7.77% | -15.69% | $3.39M | $137.04K 4.04% van de marktkapitalisatie | 420.69T BOB | — | |
| 1436 | $0.005391 | +0.42% | -6.49% | -7.41% | $3.33M | $685.92K 20.61% van de marktkapitalisatie | 617.34M WOD | — | |
| 1439 | $206.65 | +0.02% | -1.29% | +9.23% | $3.32M | $2.04M 61.49% van de marktkapitalisatie | 16,051 PLTRON | — | |
| 1450 | $0.0123 | -0.53% | -1.22% | -0.87% | $3.26M | $561.77K 17.23% van de marktkapitalisatie | 264.51M LAVA | — | |
| 1453 | $0.0201 | -1.83% | -3.79% | -11.13% | $3.25M | $484.56K 14.93% van de marktkapitalisatie | 161.68M AVL | — | |
| 1462 | $0.003174 | -2.23% | -6.29% | +12.44% | $3.17M | $62.98K 1.98% van de marktkapitalisatie | 1B DORA | — | |
| 1477 | $176.90 | -0.51% | -1.23% | -4.44% | $3.07M | $1.21M 39.32% van de marktkapitalisatie | 17,357 QCOMON | — | |
| 1478 | $0.0306 | -0.58% | -6.25% | +10.29% | $3.06M | $206.25K 6.73% van de marktkapitalisatie | 100M PIPE | — | |
| 1479 | $26.38 | -0.22% | -0.11% | +3.49% | $3.06M | $891.48K 29.12% van de marktkapitalisatie | 116,063 PBRON | — | |
| 1483 | $0.0005418 | -0.16% | -0.36% | -0.17% | $3.02M | $250.54K 8.29% van de marktkapitalisatie | 5.57B ZTC | — | |
| 1484 | $0.005764 | -0.44% | -2.15% | -7.21% | $3.02M | $141.93K 4.70% van de marktkapitalisatie | 523.47M LOT | — | |
| 1485 | $0.4263 | +0.12% | -1.30% | -6.24% | $3.01M | $1.17K 0.04% van de marktkapitalisatie | 7.06M PUNDIAI | — | |
| 1499 | $221.13 | -0.19% | +2.01% | +4.35% | $2.89M | $1.57M 54.25% van de marktkapitalisatie | 13,054 CVXON | — | |
| 1518 | $0.002793 | -0.72% | -2.65% | -7.99% | $2.79M | $499.49K 17.89% van de marktkapitalisatie | 1B 客服小何 | — | |
| 1531 | $0.007765 | -0.08% | -0.01% | +1.80% | $2.68M | $291.74K 10.89% van de marktkapitalisatie | 344.85M VOOI | — | |
| 1541 | $35.21 | -0.47% | -2.04% | -13.10% | $2.64M | $2.14M 81.31% van de marktkapitalisatie | 74,851 IRENON | — | |
| 1543 | $0.006498 | -0.45% | -2.43% | -7.08% | $2.62M | $29.11K 1.11% van de marktkapitalisatie | 402.94M VFY | — | |
| 1544 | $111.41 | +0.13% | -0.59% | -0.03% | $2.61M | $2.85M 109.20% van de marktkapitalisatie | 23,455 BABAON | — | |
| 1561 | $0.0195 | -0.30% | -2.54% | -19.63% | $2.49M | $218.95K 8.79% van de marktkapitalisatie | 127.6M FOREST | — | |
| 1574 | $0.0003160 | -0.18% | -1.99% | +1.48% | $2.42M | $2.27M 93.44% van de marktkapitalisatie | 7.67B DMC | — | |
| 1588 | $0.004438 | +0.12% | +0.79% | -6.71% | $2.37M | $116.24K 4.91% van de marktkapitalisatie | 533.82M 雪球 | — | |
| 1592 | $0.001293 | +0.04% | +0.44% | -4.98% | $2.33M | $392.36K 16.86% van de marktkapitalisatie | 1.8B RWA | — | |
| 1599 | $0.005951 | -0.01% | -0.10% | -3.65% | $2.29M | $70.46K 3.07% van de marktkapitalisatie | 385.44M BID | — | |
| 1608 | $0.0160 | -0.00% | -1.57% | -6.95% | $2.24M | $55.77K 2.49% van de marktkapitalisatie | 140M P | — | |
| 1614 | $0.0168 | +0.76% | +3.47% | +6.01% | $2.21M | $282.47K 12.76% van de marktkapitalisatie | 132.11M GOATED | — | |
| 1637 | $0.0171 | -0.00% | -0.34% | -5.84% | $2.1M | $70.45 0.00% van de marktkapitalisatie | 123.11M MIA | — | |
| 1641 | $39.64 | +0.23% | -0.84% | +3.49% | $2.09M | $1.6M 76.49% van de marktkapitalisatie | 52,759 NVOON | — | |
| 1642 | $358.37 | -0.08% | -2.61% | +5.58% | $2.09M | $915.33K 43.78% van de marktkapitalisatie | 5,834 SNOWON | — | |
| 1658 | $0.008423 | -1.64% | +1.04% | -7.06% | $2.02M | $314.47K 15.56% van de marktkapitalisatie | 239.86M PUBLIC | — | |
| 1679 | $0.009086 | +0.08% | -0.60% | -5.85% | $1.96M | $2.69M 137.23% van de marktkapitalisatie | 216.09M XTER | — | |
| 1683 | $0.0003200 | -1.10% | +0.63% | -7.07% | $1.94M | $196.2K 10.12% van de marktkapitalisatie | 6.06B OBT | — | |
| 1712 | $39.77 | +1.03% | -4.50% | -8.45% | $1.79M | $1.57M 87.61% van de marktkapitalisatie | 44,941 SMCION | — | |
| 1713 | $0.0117 | -2.43% | -2.84% | -17.17% | $1.79M | $2.29M 127.97% van de marktkapitalisatie | 152.8M TMX | — |